قوانین سایت

کاربران گرامی، برای عضویت در این وب‌سایت، مطالعه و اطلاع از قوانین تکمیلی آن نیز ضروری است.
1) وب سایت ” ثابت مدیا ” تحت قوانین و ضوابط کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و نقض‌کنندگان این قوانین از مزایای استفاده از این وب سایت محروم خواهند شد.
2) این وب‌سایت هیچ دخالتی در قیمت‌گذاری کالاها و خدمات ندارد و مسئولیت قیمت‌گذاری صرفا بعهده آگهی‌دهنده خواهد بود.
3) این وب‌سایت کلاً یا جزئاً هیچ دخالت و نفعی در معامله احتمالی افرادی که از محتوای اطلاع‌ رسانی آن استفاده میکنند نداشته ؛ فلذا مسئول انجام معاملات آنها یا نظارت بر اجرای آنها نمیباشد. براین اساس، رعایت احتیاطات حقوقی، فنی و اقتصادی لازم در انجام معامله، مستقیماً برعهده‌ معامله‌کنندگان است و تبعات ناشی از آن، ابداً متوجه این سایت نخواهد بود.
4) این وب‌سایت هیچ دخالتی درکنترل، جهت‌دهی، تشویش یا هر نوع اقدام جزئی یا کلی بر نرخ یا حجم معاملات بازار نداشته و خود را از مسئولیت‌های احتمالی ناشی از آن به طور کلی مبری میدارد. بر این اساس، چنانچه هر یک از کاربران وب‌سایت، با ارائه قیمت‌های نامناسب و درج توضیحات نادرست یا هر نوع توسل به شیوه‌ها یا روش‌هایی که در چارچوب مصادیق فوق قرار می‌گیرد، سعی در نقض آن رسالت داشته باشند، کاربری آنها بنابه ارزیابی و تصمیم مدیران سایت، بدون هیچ‌گونه تذکر قبلی، به صورت موقت یا دائم مسدود می‌شود و عنداللزوم مراتب جهت پیگرد قضایی به مراجع ذیصلاح اعلام خواهد شد.
5) کاربران محترم ضرورتا باید به هشدارهای پلیس فتا و سایر مراجع انتظامی، امنیتی و نظارتی دقت کنند و شخصا مسئول انجام یک معامله امن باشند.
6) لینک‌، آدرس الکترونیکی یا هرنوع تبلیغ مجازی اشخاص حقیقی یا حقوقی در محتوای این سایت، صرفاً جهت اطلاع‌رسانی است و ” ثابت مدیا ” هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن لینک‌ها یا آدرس‌های الکترونیک یا تغییرات بعدی آنها نخواهد داشت.
7) هر نوع محتوا یا آگهی ثبت‌شده از سوی اشخاص حقیقی یا حقوقی، توسط سامانه‌های مانیتورینگ خودکار و غیرخودکار تیم ” ثابت مدیا ” بررسی و پس از تائید محتوا، بارگذاری و نمایش داده می‌شود. بدیهی است چنانچه اطلاعات به‌ صورت ناقص یا خلاف مقررات و ضوابط “ ثابت مدیا ” ارائه گردد بنابر ضوابط موجود، اصلاح یا نهایتاً حذف خواهد شد.
8) هیچ یک از کاربران حق کپی‌برداری و سوء استفاده از محتوای تبلیغی اشخاص دیگر از قبیل استفاده غیرمجاز از تصاویر یا توضیحات و ترکیبات خاص آنها را به گونه‌ای که تشابه صد درصدی بین آنها وجود داشته باشد ندارد. درصورت مشاهده یا گزارش شاکی، نسبت به اصلاح یا حذف محتوا یا انسداد موقت و دائم حساب کاربری فرد سوءاستفاده‌کننده اقدام خواهد شد.
9) کاربران می‌بایست در وارد کردن اطلاعات خود دقت لازم را داشته باشند.
10) هر نوع توهین یا تهدید اشخاص یا اظهارنظرهای سیاسی و یا هرنوع عدم پایبندی به موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران یا استفاده از هر نوع محتوا که سبب وهن این سایت شود، مشمول حذف دائم کاربری و انتقال کاربر به لیست سیاه و ارجاع موضوع به مراجع قضایی خواهد بود.
11) تقاضای استرداد وجه، پس از انتخاب تعرفه و انجام عملیات پرداخت به هیچ وجه مورد پذیرش نمیباشد وواریز کننده وجه پس از واریز ، حق خود را مبنی بر پیگیری حقوقی سلب و ساقط می‌کند.
12) واریزکننده وجه اقرار و اذعان می‌کند که وجه واریزی از کارت و حساب خویش و متعلق به وی میباشد و شخصا مسئول پاسخگویی به تبعات ناشی از آن، در صورت کشف خلاف واقع است. سایت “ ثابت مدیا ” به طور کلی از این مطلب مبری است و نهایت همکاری را با مراجع قضایی و انتظامی در این زمینه معمول خواهد داشت.
13) آگهی‌ دهنده اقرار و اذعان می‌کند که شخصا مالک تصاویر و محتوای منتشره خود بوده و ضامن کشف خلاف واقع آن است. این سایت نسبت به کشف خلاف واقع آن، هیچ مسئولیتی ندارد.
14) آگهی‌کننده با قراردادن آگهی و تلفن تماس خود، قبول می‌کند که این اطلاعات را در معرض دید عموم قرار داده و “ ثابت مدیا ” را از تبعات و حواشی احتمالی ناشی از آن مبری می‌کند.
15) ارتباط بین خریدار و فروشنده به طور مستقیم با مباشرت خود آنها انجام می‌شود و این سایت هیچ مکانیزمی در خصوص تائید اصالت، وثوق و هویت واقعی طرفین ندارد و مبری از مسئولیت‌های احتمالی ناشی از آن است. خریدار و فروشنده شخصا باید این موضوعات را احراز و رعایت نمایند.
16) “ ثابت مدیا ” متعهد به محرمانه نگهداشتن اطلاعات در بالاترین سطح است؛ لذا کاربران محترم نمی‌توانند انتظار ارائه اطلاعات ثبت‌شده سایر کاربران و نیز خود آن‌ها را از قبیل آی‌پی آدرس‌های ثبت‌شده، تاریخ درج آگهی و جزییات آگهی درج‌شده پس از حذف را داشته باشند. این اطلاعات فقط به درخواست مراجع قضایی و انتظامی، ارائه خواهد شد.
17) با توجه به پیاده‌سازی بالاترین سطح امنیت سایبری بر روی پایگاه داده‌ این سایت، هیچ دسترسی فنی غیرمجازی به آن قابل‌انجام نیست. اما این مطلب به معنای جلوگیری صد درصدی از سوء‌استفاده‌های احتمالی اشخاص از اطلاعاتی که به صورت عمومی منتشر می شوند، نیست و “ ثابت مدیا ” مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت،هرچند تلاش گسترده‌ای در جلوگیری از سوء‌استفاده احتمالی نیز به‌عمل می‌آورد.
18) چنانچه در خصوص موضوعی خاص، نسبت به محتـوای اطلاعـات ارسالی يا عمليـات انجام‌يافته اختلاف نظری باشد، اسناد دفاتر، گزارش‌ها و همچنين عمليات الكترونيكی ضبط‌شده در فايل‌ها و سرورهای كامپيوتری “ ثابت مدیا ” در مقابل طرف مقابل، سند و دليل معتبر خواهند بود و آگهی‌ دهنده حق هرگونه اعتراض را تحت هر عنوان، از خود سلب می‌کند.
19) حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است. برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران می‌بایست در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند.
20) “ ثابت مدیا ” در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش یا پشتیبانی ندارد و کلیه خدمات و تراکنش‏‌های مالی آن فقط از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به “ ثابت مدیا ” اطلاع دهید.
21) در صورت هر گونه استفاده نادرست از سایت “ ثابت مدیا ” ، حساب کاربری بدون هیچگونه تذکری مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت .

پیگرد های قانونی
ارتکاب اقدامات مشروحه ذیل، واجد ضمانت اجرای اخطار به کاربر، انسداد موقت یا کامل حساب کاربری مرتکب، انتقال وی به لیست سیاه، ارجاع موضوع به مراجع قانونی و طرح شکایت کیفری یا حقوقی علیه وی توسط تیم حقوقی “ ثابت مدیا ” خواهد بود.

1) انتقال و پُست هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت کند. همچنین درج کلمات تهدیدآمیز و توهین‌آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، یا حتی مطالب قابل‌اعتراضی که باعث ترغیب به اعمال مجرمانه شود.
2) نقض حقوق معنوی مالکین وب‌سایت “ ثابت مدیا ” یا هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب‌سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، موجب پیگرد است. بدیهی است استفاده از اطلاعات سایت با ذکر صریح عنوان “ ثابت مدیا ” به عنوان منبع و برای مقاصد قانونی بلامانع است.
3) ایجاد مزاحمت، توهین، تهدید، افترا یا در کل هر نوع جرم علیه اشخاص حقیقی یا حقوقی به هر صورت (اعم از حضوری- تلفنی-ایمیلی- پیامکی و…) درصورت اطلاع “ ثابت مدیا ” یا شکایت ذیحق، موجب پیگرد است.
4) اقدام به دسترسی غیرمجاز، هک، تخریب، اخلال، انسداد یا ممانعت از دسترسی به دادهها یا سامانههای رایانهای و مخابراتی وبسایت و کاربران آن، یا تهدید به ارتکاب آن ولو آنکه عملاً منجر به حمله رایانهای نشود، موجب پیگرد است.
5) هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی از سایت “ ثابت مدیا ” بدون اخذ مجوز کتبی از مدیر سایت که منجر به نقض حقوق آگهی کنندگان و اضرار مالی مدیران “ ثابت مدیا ” شود، موجب پیگرد است و موکول به طرح شکایت کیفری و حقوقی از سوی “ ثابت مدیا ” یا اشخاص دیگر خواهد بود. همچنین استخراج اطلاعات تماس آگهی دهندگان و دعوت از آنها برای آگهی دادن در وبسایت خویش، مشمول این بند است.
6) استفاده از هرنوع فناوری رایانه ای، جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت“ ثابت مدیا” موجب پیگرد است.

نکته مهم:
کاربران محترم میتوانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی مربوط به شکایات مردمی به آدرس : [email protected] شکایات، انتقادات و پیشنهادهای خود را نسبت به انتشار آگهی هایی که ضوابط فوق را رعایت نکرده اند با عنوان «شکایت/انتقاد/پیشنهاد» ثبت و اطلاع رسانی کنند.

کپی رایت 2020 ثابت مدیا | قوانین وب سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به محمد کاظم ثابت زاده می باشد.