خرید املاک مسکونی ، اداری و تجاری

در سال هایی که هموطنانمان برای اجاره یا خرید یک ملک مسکونی یا اداری و تجاری ، شهر خود را محله به محله طی کرده و با سر زدن به بنگاه های معاملات ملکی در پی یافتن بهترین گزینه های پیش روی می رفتند ، فکرش را هم نمی کردند که روزی فرا خواهد رسید که بتوانند با نشستن در منزل خود ، در حالتی آرمانی و راحت ترین وضعیتی که می توانند استراحت کنند ، ملک های گوناگون را یک به یک مشاهده کرده و از شرق و غرب تا شمال و جنوب شهر یا کشورشان را تنها با چند ضربه یا کلیک بپیمایند .
با وجود اینکه عده ای هویت ساختمان های کلانشهری مانند تهران را مجهول خوانده و اصالتی برای این نوع معماری قائل نیستند – که در موارد متعددی هم بی راه نمی گویند – اما یکی از حُسن هایی که این نوع معماری با خود به همراه داشته است یکپارچه سازی بسیاری از داده ها و اطلاعات خرید املاک مسکونی ، اداری و تجاری می باشد . به عنوان مثال با یکپارچه شدن معیارهای ساخت و ساز و قوانینی که دریافت پایان کار منوط به رعایت آن ها می باشد ، می توان بدون حتی مشاهده از نزدیک یک ملک و تنها به واسطه بررسی مشخصات آن ، وضعیت عمومی و میزان ارزندگی آن را برای خرید ، رهن یا اجاره تخمین زد .
وجود اینترنت و خیل عظیمی از سخت افزارهای هوشمند ، این امکان را برای متخصصین همه حوزه ها فراهم کرده است که از راه دور به عرضه هر آنچه که در چنته دارند بپردازند که در این مورد خاص می توان به حوزه مسکن اشاره کرد . در این نوع مارکت های دیجیتالی که ثابت مدیا نیز از آن مستثنی نیست ، مجموعه این خریداران و فروشندگان با مراجعه به دامنه ای مشخص که حکم بازار پررونقی را دارد ، در پی ارائه ملکی که مایل به واگذاری آن بوده و یا در پی یافتن آن هستند رفته و در این راه ، با بررسی ده ها مورد مناسب و رد کردن آن ها از فیلترهای گوناگون ، به گزینه ایده آل خود می رسند .
امکان مشاهده تصاویر یک ملک بدون نیاز به مراجعه حضوری ، امکان مطالعه امکانات ، مزایا و معایب آن ، کسب اطلاعات بی پرده و به دور از بازارگرمی از قیمت ها ، قابلیت مقایسه ، امکان مطالعه نظر سایر کاربران یا افرادی که آن را از نزدیک مشاهده کرده اند ، حذف واسطه ها و مصاحبت مستقیم با مالک و ده ها حسن دیگر از مهمترین فواید خرید املاک مسکونی ، اداری و تجاری از این مجموعه ها می باشد . همه این ها در حالیست که دست آخر به مشاهده حضوری ملک رفته که در صورت عدم همخوانی با اطلاعات یا تصاویر درج شده ، می توان این روند را تمام شده و بی نتیجه اعلام کرد ، عملی که هیچ ضرر مالی نداشته و بزرگترین خسارت آن زمانیست که از ما گرفته شده است ، زمانی که ممکن بود در صورت جستجوهای حضوری ساعت ها و روزها وقتمان را تلف کند .

کپی رایت 2021 ثابت مدیا | قوانین وب سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به محمد کاظم ثابت زاده می باشد.