درج آگهی رایگان انگلیسی

آیا تا به حال به این مسأله اندیشیده اید که ممکن است فردی غیر ایرانی ، به خرید محصولات یا خدماتی که شما عرضه می کنید علاقه مند باشد ؟ طبیعتاً بسیاری از خوانندگان این مطلب به دلایل مختلفی همچون عدم همخوانی کارشان با نیازهای جهانی ، انجام آن از طریق راه های بومی و سنتی ، عدم توانایی در رقابت با سایر همکارانشان در سطح بین المللی ، دست کم گرفتن خود ، عدم کاربری کالا یا خدمتی خاص نزد خارجیان و دلایلی از این قبیل اعتماد به نفس لازم برای جلب خارجیان و درج آگهی به زبان انگلیسی را ندارند . همه اینها در حالیست که اگر به احتمالی هرچند کم و ضعیف فردی انگلیسی زبان در تکاپوی یافتن فردی در ایران برای انجام کار شما باشد ، تنها موردی که می تواند ببیند مجموعه و ساختار منسجمی خواهد بود که جسارت معرفی خود به زبان انگلیسی را داشته است .
بدیهیست که درج انگلیسی یک آگهی ولو برای جامعه ای که همه افراد آن به این زبان تسلط داشته اما زبان مادریشان نیست اندکی عجیب و غیر عادی به نظر می رسد . در نتیجه اینکه وقتی در ایران تبلیغی به زبان انگلیسی در روزنامه ها یا سایت های گوناگون گذاشته می شود ، با نادیده گرفتن استثنائات هدف آن ها درگیر کردن مخاطبینی غیر ایرانی می باشد . نکته حائز اهمیتی که در این جملات مستتر است این می باشد که همانطور که ما هم گاهی در سایت های خارجی بواسطه زبان مشترک جهانی (انگلیسی) به دنبال مطلب خاصی می گردیم ، ممکن است افراد غیر ایرانی نیز با همین گویش و رسم الخط مطلبی را در سایت هایی ما دنبال کنند .
به عنوان مثال گردشگرانی را در نظر بگیرید که به کشور ما آمده و در پی یافتن یک رستوران سنتی می باشد ، علاقه دارند یک گیوه یا تکه ای جاجیم به عنوان محصولات دست باف و سنتی ایرانی تهیه کنند ، در پی خرید بلیط رفت و برگشت از تهران به شیراز یا مشهد بوده و یا به دنبال گروهی صنعتی به منظور تولید انبوه طرح و نقشه های فنی خود می گردند . در چنین شرایطی اگر شما نیز جای او باشید ، با فرض اینکه از ترجمه های گاه پر از اشکال گوگل استفاده نکرده و مترجمی نیز نداشته باشید ، با جستجوی محلی به زبان انگلیسی به مقصودتان خواهید رسید ، در نتیجه اینکه درج آگهی رایگان انگلیسی می تواند در مقایسه با همکارانتان ، شما را به طرز چشمگیری در سرویس دهی به مخاطبین غیر ایرانی پیش بیاندازد .
درج آگهی رایگان انگلیسی در مجموعه ” ثابت مدیا ” با عنایت به اینکه باری مالی نیز برای شما نداشته و در پی قرار دادن آن تا سال ها اثرش باقی خواهد ماند ، فرصت مناسبی برای افرادی خواهد بود که از هیچ فرصتی به سادگی عبور نمی کنند و با اعمال کردن این حربه ، بازگشت انرژی صرف شده امروزشان را در قالب بازدهی مالی دز آینده تضمین می کنند .

کپی رایت 2021 ثابت مدیا | قوانین وب سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به محمد کاظم ثابت زاده می باشد.