پذیرش بنر

امروزه تبلیغات در فضای مجازی برای یک کسب و کار آنچنان پر اهمیت و حیاتی شده است که در موارد متعددی می بینیم که ساختن کانال های تلگرامی ، صفحات اینستاگرامی یا حساب کاربری در هر شبکه دیگری که می تواند به جذب مخاطب و مشتری بیانجامد ، به عنوان اقدم کارها حتی جلوتر از بسیاری از امور پایه و شالوده ای این مشاغل انجام می شود .
مباحثی مانند بازاریابی محتوا یا دیجیتال مارکتینگ در نظر اول برای بسیاری از افراد و مجموعه ها ” سنگ بزرگی ” به نظر می رسد که خبر از ” نزدن ” آن ها می دهد ، اما این در حالیست که بسیاری از تبلیغات به ظاهر ساده ای که انجام می دهیم در حقیقت قدم کوچکی در راه تحقق اهداف بلند پایه ” ادورتایزینگ ” می باشد .
خدمات یا محصولات عرضه شده توسط یک مجموعه مستلزم شناسانده شدن به مشتریان بالقوه است ، یعنی افرادی که پتانسیل تبدیل شدن به مشتریان دائمی را داشته و می توانند از منظر یک بیننده به فردی سودآور تبدیل شوند . با توجه به این اصل ، شما چنانچه در وبسایت خود دست به تبلیغات بزنید ، تنها نظر افراد مراجعه کننده به آن راجلب کرده اید ، افرادی که با توجه به حضور در سایتتان یعنی از پیش تعقیب کننده کارهای شما بوده و بدون توجه به تبلیغات نیز جذب شما شده اند ، در نتیجه وجود تبلیعات عملاً در این فضا بی فایده بوده و حتی می تواند مقدمات دل آزردگی و پراکنده شدن ایشان را نیز فراهم کند .
همانطور که در تبلیغات میدانی و فیزیکی هم تابلوهای خوش رنگ و لعاب در نقاط شلوغ یا پر تردد یک شهر قرار می گیرند ، بنرهای اینترنتی نیز به منظور جلب توجهات بیشتر ، تاثیر گذاری پر قدرت و افزایش نرخ مراجعات منتهی به فروش به کل بازدید ها ، نیازمند قرارگیری در نقطه ای پر ازدحام هستند ، سایت های پر کاربر .
در همین راستا تارنمای ثابت مدیا با تبدیل شدن به درگاهی که پذیرای اقشار مختلف جامعه کاربران اینترنتی با مقاصد ، نیازمندی ها ، سن ، سلیقه ، حرفه و تمایلات مختلفی هستند می تواند یکی از ایده آل ترین نقاط به منظور پذیرش بنر باشد . بنرهای تبلیغاتی اینترنتی که در ابعاد مختلف قابل طراحی و تعبیه هستند ، با بهره گیری از ساختار و محتوایی کاربردی ، مفید و گیرا می توانند با یک کلیک مخاطبین سایر وبسایت ها را به تارنمای شما کشانده و بدین ترتیب آمار بازدید سایتتان را بالا ببرد . این نمایه ها با نمایش اطلاعاتی مختصر و مفید از حرفه شما ، راه های ارتباطی یا مزایای همکاری با شما نسبت به سایر همکارانتان به بهتر دیده شدنتان کمک می کند .

کپی رایت 2021 ثابت مدیا | قوانین وب سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به محمد کاظم ثابت زاده می باشد.